صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دیدار نماینده مردم سراوان ، سیب سوران ومهرستان با مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان وبلوچستان

نماینده مردم شریف سراوان ، سیب سوران ومهرستان و رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با حضور در شرکت گاز استان ، با مدیر عامل و تنی چند از کارکنان این شرکت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان رضا پنجابی در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان ارائه نمود و افزود : بهره مندی استان سیستان و بلوچستان از نعمت گاز طبیعی یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که در پی آن علاوه بر رفع دغدغه تامین سوخت مورد نیاز مردم شریف این استان ، شاهد سرعت گرفتن بیش از پیش چرخ صنعت و ایجاد اشتغال برای جوانان این خطه خواهیم بود.

وی افزود : کارکنان شرکت گاز استان سیستان وبلوچستان خدمت به مردم شریف این استان  را مایه افتخار خود می دانند و با همه توان برآنند که تمامی هم استانی های عزیز از این سوخت پاک و ارزان بهره مند گردند .

ملک فاضلی نماینده مردم شریف سراوان ، سیب  سوران ومهرستان و رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان نیز ضمن عرض خدا قوت به مجموعه شرکت گاز استان ، عملکرد این شرکت را در راستای انجام امور گازرسانی مثبت دانست و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و رفع موانع احتمالی اعلام نمود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/05 - ٠٨:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1014

خروج
تصاویر منتخب