صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تداوم اجرای پروژه‌ها در شرایط تحریم؛ توانمندی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در سال جهش تولید

طرح احداث پروژه خط انتقال گاز ایرانشهر- چابهار- کنارک با طول 300 کیلومتر در چهار قطعه با هدف گازرسانی به شهرها و صنایع منطقه با پیشرفت حدود 45 درصد در جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان تداوم دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بهرام صلواتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان این مطلب و تأکید بر اهمیت توسعه و اجرای پروژه‌های گازرسانی در کشور گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و الزام حفظ سلامت عوامل اجرایی پروژه‌ها، با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و کنترل و نظارت اقدامات بهداشتی در محیط کارگاه‌ها و غربالگری شاغلین، خللی در اجرای پروژه ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه خط لوله ایرانشهر- چابهار- کنارک که به دلیل تسریع در چهار قطعه، بطور همزمان در حال انجام بوده و مسیرسازی 120 کیلومتر آن انجام شده است.

صلواتی گفت: اهمیت راهبردی این خط لوله حکایت از کار بزرگ متخصصان شرکت در شرایط تحریم دارد و پس از اجرا و بهره‌برداری، علاوه بر تأمین گاز طبیعی شهرها و روستاهای واقع در مسیر، خوراک نیروگاه‌های برق چابهار و کنارک، مجتمع پتروشیمی مکران و صنایع منطقه آزاد چابهار، در توسعه زیرساخت‌های منطقه نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در پایان، توانمندی متخصصان، پیمانکاران، مشاوران و سازندگان داخلی که پروژه‌ها را در شرایط دشوار تحریم به سرانجام می‌رسانند را، قابل تقدیر دانست.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/18 - ١٣:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1344

خروج
تصاویر منتخب